Logolu mikrofon süngeri baskı seçimi

Logolu mikrofon süngeri baskı son yıllarda daha çok kullanılır hale gelmiştir. Bu artışta, kitle iletişim araçlarının gelişmesi ve çeşitlenmesi etkili olmuştur. Daha önceleri sadece tek bir televizyon kanalı varken, 90’lı yıllarda işin içine özel televizyon kanalları da girmiş, böylece mikrofon süngeri ihtiyacı artmıştır.

Özel televizyon kanalları, 2000’li yılların ortasına kadar ortalama 2 düzine kadarken, uydu yayınlarının devreye girmesiyle bu sayı 100’ün üzerine çıkmıştır. Bu da  logolu mikrofon süngeri baskı  ihtiyacının yeniden artmasına sebep olmuştur.

İnternetin gelişmesi ve yaygınlaşması ise bambaşka bir süreci başlatmıştır. İnternet teknolojisi, geçmiş yıllara göre daha ucuz hale geldi ve bu sayede çok geniş kitleler tarafından kullanılmaya başlandı. Diğer yandan pek çok internet sitesi ortaya çık ve kendini geliştirdi. Bu gelişime video paylaşım siteleri de ayak uydurdu. Özellikle Youtube, video paylaşım siteleri arasında öne çıktı.. bu da Youtube kanalı için  logo mikrofon süngeri baskı  yaptırmak isteyenlerin sayısının artmasına sebep oldu.

YOUTUBE KANALI İÇİN MİKROFON SÜNGERİ BASKI

Youtube kanalı için mikrofon süngeri bakı yaptırmak isteyenler son yıllarda giderek arttı. Bu artışta Youtube’un içerik üreticilerine verdiği ücret etkili oldu. Pek çok kişi için Youtube gelir kaynağına dönüştü. Kimileri bunu ana gelir kaynağı yaparken, kimileri de ek gelir olarak düşündü. Bazı kişi ve kuruluş ise bu alana önemli yatırımlar yaptı. Sonuç olarak Youtube da, bir video paylaşım sitesi olmasının yanı sıra kitle iletişim aracı olarak hayatımıza girdi.

Bu da logolu mikrofon süngeri baskı kullanımını arttıran bir başka etken oldu.

LOGOLU MİKROFON SÜNGERİ BASKI AVANTAJLARI

Mikrofon süngeri baskı avantajları pek çoktur. Öncelikle, üzerinde şirketinizin ya da kanalınızın logosunun bulunduğu bir süngeri mikrofona geçirmek, mikrofonu süngersiz ya da düz bir süngerle kullanmaktan çok daha iyi bir görünüm için önemlidir. Zira bu sayede izleyenleri sizi daha fazla ciddiye almasını sağlayabilirsiniz. Sebebi ise, logonuzun basılı olduğu bir  mikrofon süngeri baskı  kullanmak kurumsal itibarınıza yaptığınız bir yatırımdır.

Mikrofon süngeri baskı üzerinde logo tercih etmek, sizin işinize ne kadar çok değer verdiğinizi gösterir. Zira bu işe sıradan bir sünger ile de yapılır, ancak siz  logolu mikrofon süngeri baskı  ile işinize önem verdiğinizi gösterirsiniz. Bu sayede izleyicilerinize kurumsal bir hava verebilirsiniz.

Öte yandan videonuzu izleyenlerin aklına kanalınızın ismini ve logosunu kazıyabilirsiniz. Bu çerçeveden baktığınız zaman logolu sünger bir reklam çalışmasıdır.

Bunların dışında, diğer süngerler gibi koruma görevi de üstlenir. Mikrofon süngerinin avantajarını sayacak olursak; şu şekildedir:

 

– Kurumsal kimlik çalışmasına katkı sağlar

– Videoyu izleyenler için reklam nitelipi taşır

– Mikrofonu sararak darbe ve düşme gibi olaylara karşı koruma sağlar

– Mikrofona toz ve küçük parçaların girmesine engel olur

– Hafif rüzgar sesi ve belli bir düzeye kadar çevresel seslerin kayda girmesini önler

– Maliyeti düşüktür